Ryšiai

Titulinis / Ryšiai

Lietuvos biomechanikų sąjunga jungia Lietuvos aukštųjų mokyklų (Vilniaus Gedimino technikos universiteto, Kauno technologijos universiteto, Lietuvos žemės ūkio universiteto, Šiaulių universiteto, Lietuvos kūno kultūros akademijos, Kauno medicinos universiteto, Vilniaus universiteto) ir reabilitacinių centrų, Lietuvos žmonių su negalia sąjungos, bei kitų institucijų atstovus.


Prof. habil. dr. Mečislovas Mariūnas išrinktas Europos biomechanikų sąjungos nariu, atstovu Lietuvai. Biomechanikos katedra ir Lietuvos biomechanikų sąjunga palaiko glaudžius ryšius su Lenkijos biomechanikų sąjunga, ypatingai su jos buvusiu prezidentu – profesoriumi K. Kędzioru, šiuo metu esančiu Lenkijos biomechanikų sąjungos prezidentu Vroclavo politechnikos profesoriumi R. Będzinskiu bei su kitais Lenkijos mokslininkais, taip pat su Baltarusijos Mokslo akademijos resursų taupymo problemų tyrimo centro akademiku A. Sviridionoku, Latvijos biomechanikais (I. Knetsu ir kt.), Sankt-Peterburgo Valstybinio universiteto profesoriumi V. Tregubovu ir kt.


Sąjunga bendradarbiauja su gamybos įmonėmis, tokiomis kaip: Puntukas, Ortopedijos centras, Visio optika, Lazerinių technologijų centras, Biomedika, Biomedikos techninis centras, Techninės pagalbos neįgaliesiems centras prie SADM, Taneta, Intersurgical ir kt. Palaiko glaudžius ryšius su Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų Fizinės medicinos ir reabilitacijos centru ir kt.